LIDL modernizuje

Mé překvapení neznalo mezí, když jsem se dnes dozvěděl, že po více jak 5letém čekání řetězec LIDL chystá zavedení bezhotovostního placení na vybraných kasách svých prodejen.

Ano, je to tak. Pokud, stejně jako já bydlíte poblíž prodejny tohoto řetězce, těšte se, už nebude třeba běhat před nákupem do vzdáleného bankomatu.

Ačkoliv LIDL vůbec nemám rád, z výše uvedených důvodů jsem nucen do něj chodit. Jsem totiž bytost vysloveně líná a neodolám tak lákadlu, že mi prodejna stojí asi 50 m od východu z domu. Když si jdu ráno pro pečivo jsem tak doma dřív, než bych vůbec došel nebo dojel do kteréhokoliv jiného marketu. Navíc bych si moc nepomohl, protože nejbližší Kaufland je na karty také hluchý.

Na druhou stranu musím zdejší LIDL pochválit, že mají dobrého dodavatele pečiva – jejich rohlíky se v ústech jen rozplývají. V pražském LIDLu jsem si rohlíky koupil jednou a ani pes to nežral.

K tématu

Jedna myšlenka na “LIDL modernizuje”

  1. Karty fajn:) Oceňuji snahu obchodních řetězců umožnit lidem bezhotovostní platbu svých nákupů. Bohužel Kaufland stále platební karty nepřijímá a zřejmě tomu ještě nějakou dobu nebude jinak…

Komentáře nejsou povoleny.