Změna hesla do ICQ 6

Více jak rok starý článek Změna hesla do ICQ v poslední době ožil v komentářích. Zpočátku převažovaly slova díků, ale nyní se vynořil dotaz, jak změnit heslo do ICQ verze 6.Pojďme se tedy podívat, jak změnit heslo i u nové verze.

V hlavním okně otevřete nabídku Hlavní a zvolte položku Možnosti (viz ilustrace vpravo).

V okně Možnosti zvolte v levém menu Soukromí a dole pak Změnit heslo.

Ilustrace: Postup vyvolání okna Změna hesla

V okně Změnit heslo zadejte dosavadní heslo a do dalších dvou napište nové heslo.

Ilustrace: Postup změny hesla

Zkontrolujte, že není zvoleno Uložit heslo. Proč?! Kvůli bezpečnosti. Protože heslo by se pak uložilo i do Vašeho počítače a kdokoliv Vám ho může přečíst. Jediný rozdíl pro Vás bude, že při každém spuštění ICQ musíte pro přihlášení heslo napsat.

16 komentářů u „Změna hesla do ICQ 6“

 1. nejde mi to uložit prosím vás ještě jednou naposledy když sem tam dala do okynka 1 staré heslo a do těch dvou nové tak mi to nešlo nevím si rady prosím vás dejte mi vědět jak na to děkuji

 2. hafec moc díky za tento hafec moc díky za tento postup,jednou jsem musela dát kamardce heslo,potřebovala tam kvůli něčemu jít,ale později jsme se pohádaly a teď mi dělá samé naschvály takže jsem se bála,aby se nepřihlásila i na můj icq účet a někomu tam nepsala nesmysly nebo něco nezměnila…nemohla jsem přijít na to,jak se heslo mění,takže díky moc za tuto radu,na kterou jsem náhodou narazila

 3. me to stejne nejde,,,,,,,,,,,,,,,kdys na to kliknu tak se to neotevre,,,,,,,,,,,,,,porat te

 4. Miklasi, popište mi přesněji, na CO klikáte a CO se Vám neotevře. Pokud Vám nefunguje něco z tohoto popisu, tak buď nemáte ICQ6, nebo jej máte poškozený a měl byste si jej přeinstalovat.

 5. Prosim Vás, mohu se vás zeptat, jak se dá změnit heslo na ICQ 6.5? Děkuji.

 6. Dobry den.
  stala se mi takova vec ze newim moje heslo na icq a bojim se ze ho nekdo zmenil a ted se mi tam porat chodi divat prosim nevite jak se zjistuje to heslo .Tich znaku-heslo je 8 vsude jsem se ptala a porat nic aa taky jsem vsem psala nic .
  POMOZTE MI
  PREDEN DEKUJI

 7. Zdravim,nejde mi rozkliknout zadne okynko hlavni.Nevim jak mam zmenit heslo ani proc to nejde.Poradte prosim

 8. ahojky mam problem na icq jsem dala misto odhlasit se konec a icq mi nejde vubec nahodit….poradi mi nekdo prosim….

Komentáře nejsou povoleny.