Máte už svého psychopata?

Já ano. Je to 21-letý mladík z Pardubic, který si říká Chandler, později vystupující pod nickem Luke189 a v posledních letech známý rovněž jako Luke Bend.

Upozornění: Po dohodě s právním zástupcem pachatele je nyní tento článek anonymizován – zejména skutečné jméno pachatele je nyní nahrazeno jeho přezdívkou Luke189. Pokud byste měli podezření, že Vás tato osoba poškozuje či obtěžuje, neváhejte se na mne obrátit a kontaktujte mne na e-mailu pan@jakubboucek.cz, nebo na telefonu 608 25 94 97.

V letech 2017 a 2018 byl článek doplněn, čtěte na konci.

Ten člověk je mnou posedlý. Skoro každý den dokáže strávit několik hodin tím, že:

 • se za mě vydává a mým jménem si píše s chlapci v Gay seznamkách,
 • píše nesmyslné komentáře na můj blog,
 • pokouší se hádat heslo do administrace blogu,
 • opakovaně žádá o zaslání hesla (přichází na můj e-mail),
 • píše nesmyslné a urážlivé texty na fórum o Seriálu Přátelé (již zaniklo),
 • pokouší se na fóru registrovat pod různými jmény,
 • vandalizuje komunitní služby (wiki, aj.) které jsou se mnou nějak spojeny,
 • registruje můj e-mail do různých newsletterů,
 • posílá mi nesmyslné a urážlivé e-maily,
 • a vůbec se chová jako společenký dobytek!

Na svých webových stránkách monitoruji jeho pohyb a vychází z toho zajímavé počty:

 • Prosinec 2009 – 10355 kliknutí
 • Leden 2010 – 30696 kliknutí
 • Únor 2010 – 33789 kliknutí
 • Březen 2010 – 7696 kliknutí
 • Duben 2010 – 2661 kliknutí
 • Květen 2010 – 28803 kliknutí
 • Červen 2010 – 7018 kliknutí
 • Červenec 2010 – 2994 kliknutí
 • Srpen 2010 – 6809 kliknutí
 • Září 2010 – 4289 kliknutí
 • Říjen 2010 – 1735 kliknutí – pouze do 16.10.

Kliknutím na jméno měsíce zobrazíte grafické rozložení času (již nedostupné), ve kterém mě Luke189 obtěžuje. Všimněte si, zejména toho, že Luke189 tímto dokáže trávit opravdu celý den. Je to nejspíš znuděný hoša, který vysedává celé dny u počítače a nemá nic lepšího na práci.

Abych nebyl nařčen, můžete si stáhnout kompletní log (pozor, 46 MB!) s podrobným výpisem všech akcí z logu. (již nedostupné)

Důležitá poznámka:

Výše uvedená čísla je pouhý zlomek toho, co Luke189 ve skutečnosti páchá. Od 4.6.2010 jsou totiž jeho IP adresy zabanovány a Luke189 proto provádí svoje prasárny přes anonymizéry a tyto akce nejsou v logu zachyceny.

*) @St3v3nCz lehce popíchl a mě došlo – čísla jsou tzv. hity, takže při načtení 1. stránky se započítají i obrázky a css soubory (pak už jsou soubory cachovány). Ale i kdyby skutečná kliknutí představovala jen polovinu hitů, je to mazec.

Nejsem zdaleka první, kdo má s Luke189 problémy, na internetu si dokázal znepřátelit mnoho lidí.

Povahu Lukeho shrnul Lucaso na GTAfóru (zkráceno, Luke na fóru vystupoval jako Eddie):

Jedná se o jednoho z ubohých -náctiletých přehlížených děcek, který nemají ještě v životě vybudovaný image tak se snaží zaujmout pozornost alespoň pomocí internetu (na internetu může být králem každý). Vyhrožování stylem – najdu si tě a pošlu na tebe kamarády či partu cikánů, co ti daj nakládačku, že tě vlastní máma nepozná – nebo – hacknu celé gtaforum.cz a pak gtaiv.cz – je jen obranný mechanizmus těchto jedinců, neboť se na nic lepšího nezmůžou a v reálným životě stačí do takového trdla strčit prstem a zlomí nohu a obě ruce.

Takové jedince je nejlépe ignorovat, nebo jim odpovídat stroze ne však cíleně na jejich osobu (každý váš útok se snaží otočit v útok na vás, přičemž věta či její smysl zůstane téměř nezměněn, např. „ty si vážně chudák Eddie“, odpověď Eddieho by poté zněla „nemluv pořád o sobě“ nebo jen „seš chudák no“). Po delší hádce totiž těmto jedincům rychle dojdou slova (mají velmi omezenou slovní zásobu, umějí jen nadávat a používat i-zkratky aby vypadali že jsou „in“) a proto se chytají každé vaší reakce.

Pokud jim neodpovídáte nebo jen stroze, po chvíli nemají co říct a proto buď ztichnou úplně nebo začnou používat jednoslovné výrazy typu „jasně“ apod. Někteří tito jedinci se snaží ventilovat své emoce i pomocí více nicků (mylně si však myslejí že se na to nemůže přijít) a to z důvodu, že pokud se cítí v ohrožení a je zahnán „do kouta“ (například je proti němu více lidí najednou). Protože ale jeho IQ je nižší než aktuální datum, většinou se v této debatě počase ztratí a nechtěně prozradí (ať už přímo či nepřímo) svoji další totožnost. Takovýchto jedinců je bohužel čím dál víc, protože internet se dostává do rukou čím dál mladším jedincům/dětem.

Naprosto dokonale to vystihuje povahu Luke189. Je bez pochyby, že jakmile si přečte tento článek, začne mi posílat zprávy typu „Boučku, jsi psychopat!“. Ano, naučí se právě nové slovíčko, šikovný chlapec :)

Pokud byste chtěli Lukemu něco napsat, můžete mu naspat na jeho web (již zanikl) a nebo na e-mail, který naleznete na fóru (již zaniklo).

Dá se žít s psychopatem v zádech?

Často se na to lidi ptají. Ano, dá se s tím žít.

Luke189 má sice chování společenského dobytka, ale ve skutečnosti pro mne představuje jen připosránka, který se schovává doma za počítačem – to je jediné místo, kde ze sebe umí dělat hrdinu.

Když poprvé začal Luke189 šířit moje údaje do různých inzerátů a seznamek, bylo to pravda nepříjemné. Pak se ale naučíte, že vlastně o nic nejde. Opravdu, je to zvláštní, i když na internetu jsou stovky různých inzerátů s mým jménem a telefonem, které Luke189 ve své ubohosti pracně psal, můj život to nijak nemění.

Lidé, kteří mě znají, vědí o co jde. A ti co mě neznají – ať si klidně myslí, že jsem gay. Mě to nezmění a jejich názor je mi u prdele.

Ale jednu věc jsem si z celého příběhu odnesl: zkušenost! A ta je pro mne nejcennější ze všeho.

Děkuju, ty můj malej psychopate :)

Update 2017

Článek doplněn.

V původním článku nebylo k událostem z roku 2010 uvedeno, že jsem 17. 5. podal na Lukeho trestní oznámení ve věci obtěžování a pronásledování, které jsem v průběhu dalších měsíců několikrát opakovaně doplnil. O výsledku věci se jako stěžoval nemůžu (oficiálně) nic dozvědět, ale ve zkratce: věc byla překlasifikována na Přestupek proti občanskému soužití, byl jsem pozván na ústní jednání, kde jsme se Luke189 a jeho právníkem setkali. Následně jsem dostal napomenutí některá tvrzení v tomto článku.

Následně jsme se právníkem protistrany dohodli na některých smírných krocích, zejména, že já anonymizuji tento článek a Luke189 zanechá svého protiprávního jednání. Po několika dalších drobných excesech nastal klid.

Ještě bych rád doplnil jednu věc, kterou jsem tehdy popisoval na již zaniklém diskuzním fóru: Souběžně s mým oznámením někdo jiný na Lukeho podal trestní oznámení ve věci porušování autorkého práva, které vygradovalo domovní prohlídkou u Lukeho doma. Byl jsem tehdy k věci přizván jako svědek. Jak to dopadlo (oficiálně) nevím.

Snímek inzerátu z roku 2010 od Luke189
Inzerát Lukeho z roku 2010, kterým nabízel a prodával vypalovaná DVD seiálu Přátelé

S Luke189 nejsem v žádném kontaktu. Občas mi zkusí poslat nějakou zprávu, na kterou nereaguju. Důvod, proč po 7 letech oživuji článek, je, že Luke189 začal být opět aktivní a na internetu uráží a obtěžuje okolí. Není proto záměr článkem Lukeho poškodit, ale naopak pomoci obtěžovaným s obraně proti jeho útokům.

Update 2018

Problémy z roku 2017 si vyřešila internetová komunita sama. Například zaspamoval ČSFD.cz. Založil si tam profil jako tvůrce, měl totiž v jednom seriálu asi 5sekundovou roli jako komparz na pozadí. To mu neobyčejně zvedlo sebevědomí a v té souvislosti následně spamoval a prudil na dalších fórech, zpravidla ve stylu: „A co jste v životě dokázali vy, nuly!“.

Správci těchto komunit nakonec ztratili trpělivost a poměrně synchronizovaně mu byl na klíčových webech udělen ban. Tak, až na několik bezvýznamných výkřiků, nastal božský klid.

Luke189 nyní vystupuje na internetu pod přezdívkou Luke Bend. Z nepochopitelného důvodu mi na sociálních sítích občas píše podivné vzkazy (příklad), ale v zásadě se nezdá, že by dál škodil.

Nyní se veřejně profiluje jako „Youtuber ve společnosti YouTube“ (zdroj: LinkedIn), přičemž jeho YouTube kanál může být pro příznivce okounovského humoru vítaným zdrojem zvráceného potěšení. Ne, díval jsem se, fanclub ještě nemá.

Skromně přiznávám, že s potěšením sleduju jeho umělecké počiny vyráběné s nezastíraným sebevědomím úrovně páně Mgr. R. Kaluži. Vidět jiného klesat do takových hloubek je pro mě zadostiučinění za ty zvěrstva :) Kruté, vím.

36 komentářů u „Máte už svého psychopata?“

 1. Boučku, taková otázka … umíš si ty vůbec najít lepší inteligentní zábavu?? Než za mě zde vydávat a zakládat o mě ve foru kraviny? Z tý samoty ti úplně jebe. Choď se někam bavit a ne seděním u pc a ne otravováním druhých lidí. Já tě třeba otravuji, přiznám .. ale mám důvod. Ostatním lidem by se také nelíbilo, kdyby jim někdo špinil jméno prostřednictvím nesmyslů ve foru. Chápu, že asi nemůžeš překousnout to, že s tebou už spolupracovat nechci a nikdy nebudu, ale nemusíš si ventilovat své mindráky tímhle způsobem.

  Od konce naší spolupráce také o tobě nic nezakládám a kdybys neotravoval s forem, tak bych tě ani já neotravoval všelijak.

  Tím, že mě neustále špiníš, jak to jen jde a nehodláš své nesmysly smazat a máš je v úmyslu je dále prezentovat, tak jsem na tebe musel podat stížnost. Každou chvílí budeš informován a předvolán před policii a možná tě předvolají k ústnímu jednání na úřad. Je dost možný, že si zaplatíš pokutu. Otci jsem podepsal plnou moc a už se to zase znovu řeší, takže je to jen otázkou času, jak dlouho budeš vlastnit tvé ubohé forum.

  Sehnal jsem plno důkazů, takže všechno už mají předložené.

 2. Už ti hodně lezu na nervy, co?? Je to znát … děláš si to však sám, když se neustále chováš JAKO DEMENT ;-)

 3. Tak co, jseš z toho celej konečně vycákanej? Když si o mě napsal článek? :D :D :D :D Je vidět, že ty nic jinýho neděláš, než jen sedíš u toho kompu a buzeruješ druhý lidi. Tohle je jasná ukázka, nejdřív ve foru se o mě zajímáš, zakládáš furt diskuze, jseš mnou úplně posedlý a teď zakládáš o mě článek (snad nejseš gay xD).

  K tvý demenci nemám už co říct, ať si ostatní myslej, co chtěj. STejně mě neznají, tedy mi to vůbec nevadí. Jen si mi přihrál krásně na smeč, protože na policii až zase budu něco podávat, mám další důkaz, tvůj článeček. Kde o mě píšeš další nelichotivé informace. Boučku, ty si jednou opravdu fakt zaplatíš :D ..to bude asi pokuta jako sviňa :D .. narozdíl já od tebe nic nezakládám.

  To, že tě otravuju má svůj důvod. Když už o tom píšeš veřejně lidem, proč jim nenapíšeš rovnou, že to dělám z toho důvodu, že sis začal ty a to s tím tvým ubohým forem? Protože jseš dement a psychouš, jak si tady nazačil:D ..jseš prostě zvláštní typ člověka, který se jen tak nevidí:D

  A vše, co tam o mě píšeš ..jako kdybys psal o sobě, fakt že jo. Asi máš velkej mindrák a to ještě takovej, že o tom musíš zakládat článek.

  A když jsem u té Jany..tak žádnou neznám:D a už vůbec žádná taková semnou nechodila do třídy:D,bože ty jseš kus dementa:D a jinak ty 3 komentáře nademnou patřili do jiného článku, nevím proč je vkládáš sem a už teprv nevím, proč v některých komentářích za mě píšeš a už teprv nijak nepochopím, proč mi měníš nick na jméno.

  No coment … na tohle už nemám slov, jak jseš nehorázně vypatlanej:D:D , kdyby ti návštěvníci tak doopravdy věděli, jak to dooprady je. Myslím, že už ten obrázek teďka o tobě, jak jseš vypatlanej mají. Protože takhle se normalní člověk nechová, aby o někom založil forum a i článek… děláš si krásnou reklamu a krásně mi nahráváš na smeč..

  mám takto konečně už lepší důkazy, až tě budu udávat na policii ;-) Adios :D

 4. Zajímavé stvoření. Skoro bych řekl, že nezbývá než jediné. Napsat dopis jeho matce!

 5. Máš pravdu, je to kretén :D
  Ale jinak hezké čtení, ovšem jsem rád, že se to netýká mě =)

 6. A ještě nechápu, proč mě banuješ:D ..tohle je už vrchol demence. Nikdo nemůže bejt tak dementní jako ty:D

  1. Bodejď bych tě nebanoval. Snažíš se vydávat za Dera a za Armina, kteří tu napsali komentář před tebou. Fuck off!

 7. Chandlere, mě to třeba zajímá, protože takový jako Ty mám moc rád:) Vážně, znám Vás oba cca. 15 minut a musím říct, že to nemáš vůbec promyšlený a jsou místa, kde si protiřečíš.

  Kdyby Ti tak strašně vadilo, co o Tobě Jakub píše, tak už sem dávno nechodíš a nelámeš si s tím hlavu, ale víš co? Já myslím, že tě to naopak těší, dodává ti to pocit důležitosti, který jsi nedokázal získat jinde. Nebo ne? Dokaž to.

  Pánové od policie tvou slabomyslnost jistě prohlédnou, stejně jako ostatní.

 8. Dušan : ty jseš taky dement jak ten BOuček. Tobě by se líbilo, kdyby o tobě někdo něco zakládal a špinil ti tak tvé jméno na internetu? Mě teda rozhodně ano a proto ho otravuju, protože otravuje i on mě. Špiní mi jméno a za to bude tvrdě doplácet. Jinak už jsem podal stížnost na policii a už se to vyšetřuje. Jinak pojď na ajsko, tady po komentářích je to težké dohadování a mimmochodem, mám od Boučka další ban, ale to jen pro info.

 9. Tak já tady chci napsat komentář a už další bezdůvodní ban. To snad není pravda. Jinak Dušane, měl jsem pro tebe krásnej román, ale teď to píši stručně. Špiní mi moje jméno, nenechám si to líbit. Vkládá osobní údaje na forum bez mého souhlasu s fotografií za účelem pošpinit mě.

  Mysli si, co chceš. Líbit si to nenechám.

 10. Děkuji za tento článeček, moc jsem se pobavil, už jen proto, že mám podobného psychopatického dementa ve svém okolí, skoro jako by ty komentáře psal on… Ale nepíše, páč tomu „mému“ dementu je 2x tolik a je od Zlína, ale dikce a inteligence na úrovni houpacího křesla je obdobná :o)

 11. Hádám, že takové chování už splňuje parametry stalkingu (který už tuším půl roku naše legislativa zná). Úplně normálně bych kontaktoval policii ČR. A myslím, že takové vyšetřování i s negativním výsledkem by tomuto šotkovi zahnalo chuť na podobné kousky.

 12. Stejnak nechapu kde jsi se k nemu dostal, nevedel jsem ze jsi delal vypomoc zadarmo v Bohnicich :-)

 13. No nic ..nebudu sem psát xkrát to, co jsem měl připravený a tys mi to smazal ..napíšu to stručně ..

  začne se to řešit přes policii a to hned z několika hledisek :

  1) Špiníš mé jméno (Od Vánoc)

  2) Píšeš o mě nesmysly za účelem pošpinění mého jména

  3) jméno a fotografii si vložil bez mého souhlasu na forum a dokonce i něco sem. Nemáš žádný právo manipulovat s mými údaji. Dokonce je tam více osobních údajů bez mého souhlasu.

  4) Nadále otravuješ.

  Tak jen tak dál ;)

 14. zabavne desive! … a to jsem poslednich nekolik mesicu rozjimal nad tim, jestli si uz konecne zalozim blog a nebo budu liny a neudelam to.

  :D tve zkusenosti me docela odrazuji od vynakladani usili nekam neco vubec psat…

  pane Chandlere: drobne doporuceni, ktere Vam jiz dalo mnoho diskutujicich prede mnou – vykaslete se na to. i kdyby to bylo jakkoliv, tim, ze se budete vracet, vyhrozovat a stale neco psat, tim si nepomuzete. pokud nekdo spini Vas, reste to pres PCR a nadale nikde nespamujte.

  samozrejme, pokud chcete dostat toho, aby vsichni videli, ze pravdu ma JB, spamujte i nadale – v takovem pripade Vas ceka ignorace vetsiny zucastnenych. (coz samozrejme obcas porusi nekdo, kdo Vas jeste nepoznal a da Vam dobre minenou radu)

 15. Moc pěkný článek, jen co je pravda. Ale řekni mi, neobtěžuje tě to? Rozumím, ignorovat ho je jedna věc, ale pořád je to něco, co ti musí být nepříjemné.. Stát se toto mě, tak to okamžitě považuju za stalking, poškození jména, vyhrožování fyzickým násilím a jdu podat TO. Pokud na něj už máš tolik důkazů a zašlo to tak daleko, tak se ti rozhodně vyplatí to udělat.

  Držím palce ať se toho psychopata co nejdřív zbavíš, Jakube :)

 16. Píšu sem naposledy a než něco sem napíšete, dobře si promyslete co a zamyslete sami nad sebou. Neberte to jako urážku, ale mám pocit, že většina z vás má stálé skreslené mínění.

  Zdeněk : Ano, pokusím se. Ovšem nezaručuji, že to dodržím. Dokud bude prudit on, já také.

  Martin Kubíček : Hele Kubíčku, víš proč ho vůbec otravuji? Nevíš viď? Je mi to jasný.
  (Poznánka admina: Protože Chandler chce, abych smazal pravdu o něm a tohle jediný způsob, jak to umí dát najevo. J.B.)

  Když teda nic nevíš a slyšel si názor jen z jedný strany, tak proč sem píšeš a motáš se do našich sporů? Pokud mám bejt upřímnej, začal jsem ho obtěžovat hned po té, co ve foru o mě založil diskuze a začal tam postupně zveřejňovat mé osobní údaje s fotografií bez mého souhlasu za účelem pošpinit mě. Po té jsem se odhodlal udělat podobný attack. Oko za oko, zub za zub. Když on prudí, já budu také. Nenchám si nic líbit a pokud má někdo s tím problém, jeho boj.

  Svým forem se dopustil k poškození mého jména. Kdyby ve foru nezveřejnil osobní údaje, nikdy bych ho neotravoval. Takže tady neházejte špínu na mě, že já jsem ten špatnej ..dělám podobný věci, o zas dělá on mě. Ve foru mě pomlouvá a zveřejňuje citlivé údaje, já z něho dělám gaye a spaming. Ovšem už to došlo tak daleko, že už to řeším přes policii, protože je fakticky dement.Je mi jedno, jakej názor na mě máš ..jen nechápu, jak mě můžeš soudit, když mě neznáš. No nic, tohle je moje poslední zpráva tady .. nebudu se tady furt obhajovat, mělo by vám to dojít automaticky a nebo aspoň předpokládat, jak to doopravdy je …navíc nesmíte věřit všemu, co vidíte. No končím :D :D :D :D ..Opravdovej psychouš je tady Bouček a otravovat ho hodlám i nadále, protože si začal.

  Má poslední zpráva tady ..adios :D a kdo má nějakej problém, ať mi napíše na ajsko

 17. Chandlere, jenom tady ostatní urážíš a nadáváš, to si opravdu myslíš, že mám důvod se s tebou bavit jinde, než tady v komentářích?

  Kdyby byla pravda, co píšeš, tak to budeš brát trochu s odstupem a Jakuba to po nějaké době přestane bavit. Otázka je, jestli jsi toho, vzhledem ke svému věku, schopen.

  Popravdě, kdyby někdo někde špinil moje jméno, tak bych se určitě nesnížil na jeho úroveň a nevracel bych mu to. Proč? Nemám to zapotřebí a navíc to vypadá jako dětinská hádka ve stylu „to je moje bábovička“. Jednoduše se chováš jako malej spratek, tak se nemůžeš divit, že tě ostatní neberou vážně.

  Teď už to pravděpodobně nebude mít konce, protože se zřejmě domníváš, že když ustoupíš, dáš najevo svou slabost, řekneš tím, že Jakub má pravdu, ale měl by sis uvědomit, že je to přesně naopak.

  A další věc, člověk, který se nijak neprovinil, se nemusí před nikým obhajovat.

  Jinak Ti děkuji za odpověď.

 18. No teeda. Původně bych takové situaci nevěřil, ale když je tenhle blbec schopnej napsat i pod fórum, které píše o něm, tím to jen potvrzuje a dokonale tomu teď věřím.

 19. Co tadu čtu je docela neuvěřitelné, na La Trine se zatím profiloval jen jako blbeček, co dokáže leda tak planě vyhrožovat spamem a zmohl se na 10 stejných komentářů :-)

 20. Hádky na Internetu, jsou jako paralympiáda. I když vyhraješ, stejně jsi retard.

  Bod pro Jakuba za to, jak to krásně umí podat, bylo to rozhodně zajímavé čtení. Ale vzhledem k tomu, že v článku předně radí, abychom taková individua ignorovali, přijde mi jeho sáhodlouhý post na blogu poněkud kontraproduktivní.

  1. Pravda, článek jsem měl rozepsaný několik týdnů. Ale musel jsem jeho vydání rapidně urychlit a proto jsem celý původní konec odstranil a nahradil něčím stručným. To však znamená jediné – bude pokračování. Tentokrát už to nebude o Chandlerovi, ale návody, jak se bránit podobným psychopatům.

 21. Teda koukám, se divim že to Chandlera ještě nepřestalo bavit… už od vánoc průběžně sleduji co ti vše provádí… musim konstatovat že je asi fakt nějakej mimo… no nebudu se tu s ním hádat ani mu nadávat to k ničemu nevede… akorát bych ho potěšil… a takovou radost bych mu teda neudělal =)… Jinak zajímavé počteníčko =)… psalo se tu o stalkingu… opravdu i já bych v tvé situaci Bukaji přemýšlel o tom jestli to nenahlásit policii Čr… bo už se to táhne až příliš dlouho… a chalan Chandler už určitě porušil pár zákonů a vyhlášek, ale co už… Chandler se nezmění =).

  s práním klidných dnů, pevného zdraví a pohodového života…

  Chuta

 22. tomuhle se musím naprosto smát. ten autor článku se hodně nudí, když zveřejnuje takové kraviny.v 28 letech, je to k sakru vůbec možné? to už i ti pubertáci mají dnes větší rozum

 23. Hošííí :D Tak to nemůžu :D On si začal, ne on si začal…. :D A co takhle – Moudřejší ustoupí ? :D:D:D Kucí… ste jak malý děcka :D Ale jinak Chandlere, čirou náhodou mám na policii v Pce otce a spoustu známejch :D Ptal sem se na ten tvůj případ :D Ale nikde nic…. že by se ztratil? Nebo si to ještě nepodal :D Mno nevim… když už jim podle toho co píšeš dáváš 20 informaci :D

 24. Chandlere ty ses opravdu postizenej vid ? Nevim na co si tady hrajes, rikas ze 28 letej kluk ma mensi rozum a uroven nez teenageři, ale za to tvoje uroven je na urovni kojence.
  Ses jen ubozak co nevi co by delal tak otravuje lidi na internetu, protoze kdyby si jim mel rict to same co jsi tady napsal do oci tak se rozbrecis a pobezis za maminkou. Ses chudak a je mi te lito, Znam te moc dobre, ale sve jmeno sem davat nebudu, uz jen z duvodu toho ze nechci aby si me obtezoval.

 25. Tedy tohle je opravdu na neuvěřitelné. Nechápu, jak se takoví lidi vůbec můžou někomu podívat do očí?!?

  Ale aspoň jsem poučen, jak se v případě výskytu osobního psychopata zachovat a na jaké úrovni s ním vést komunikaci. Velmi poučný článek.

 26. Neboj, nebudu tě otravovat. Nemám to zapotřebí. Jen dodám, že i po 7 letech názor neměním a zároveň jsem se někam i posunul (viz přílohy a vyjadřování). Jsem už někde jinde a naučil jsem se věci řešit v klidu a nejlépe ignorací. Je smutné, že ten článek zůstal (tím jen dokazuješ, jak jseš ubohý. Jsem na jednu stranu rád, že jsme si k sobě našli nějakou rozumnou cestu a dohodli se na něčem (dohoda trvá už 7 let). Aspoň nějaké to plus. Tenkrát jsme si nějak nerozumněli a je škoda, kam to až došlo. Nyní jsem jinde už a už se dívám na vše jinak než tenkrát. Což si pochopil (nebombarduji tě zprávy, jen se bráním už). Tvá reakce na můj profil mě chvíli nenechala chladným a víš proč? Protože jsem si zrovna potřeboval rýpnout, hodilo se mi to do krámu. Sám víš, o čem mluvíš. Myslel jsem si, že ses někam posunul, ale neposunul. Přijdeš mi furt stejný. Já aspoň někam jo (viz přílohy) a tebe si neberu do pusy už 7 let, za tvé reakce nemůžu. Znáš zákon akce a reakce? Jen reaguji na tvou aktivitu… ale neboj, už reagovat nebudu. Myslím si, že můj poslední komentář mluví za vše :-)

  Něco pro vás hatery…
  Další zamilované fotky. Zatím, co vy trávíte čas psaním kravin, já si užívám…. :-) :-*

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/21167092_2029813517248430_2515722022255270713_o.jpg?oh=cf75113da08b21d45e6a63ddc8b98516&oe=5A58C2D0

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192085_2029813543915094_5188066089226523628_n.jpg?oh=664e46ecadbbdd5c7ade5343bf62ab0b&oe=5A150499

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21150151_2029813720581743_1530885681644843081_n.jpg?oh=5d4871137b4a1e6b87e018337df10b6c&oe=5A13D423

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192456_2029814027248379_1425248692730494977_n.jpg?oh=2b962425e1aefb01e10ca9087b79afef&oe=5A26B8FC

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21230804_2029813257248456_7759464124972051593_n.jpg?oh=886811b93d9137e3ea30e4f0bb08fee6&oe=5A1C61FD

  A další fotky žen, takže zatím, co já jsem úplně někde jinde než vy hateři, tak vy se zatím potíte za počítačem a prožíváte nudný život.

  JINÉ FOTKY

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15326574_1897237093839407_1371607900849588238_n.jpg?oh=e5802f1b5698e81fa710160a85ee77b4&oe=5A5B1A7A

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15327391_1897236817172768_2653213926888092980_n.jpg?oh=2ee67d2a761a8c4bd1a668f3d7e57a1d&oe=5A15B050

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15337493_1897236740506109_1471109721953906231_n.jpg?oh=dc1ca43905924106a21c4aeb185926e0&oe=5A1BAA8B

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15380327_1897236507172799_7231474497369811791_n.jpg?oh=ec5b2df3f2b15ab7a47c20d805661028&oe=5A2B037D

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/15403638_1897236773839439_916973848547969717_o.jpg?oh=486d2f92f0d93640235209ba9683e08e&oe=5A12299F

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21105633_2028592594037189_7506176492086268640_n.jpg?oh=8d2438eeba2b5435620f684db2310a10&oe=5A27BD1F

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/15384500_1897236850506098_6245324499687954976_o.jpg?oh=2be29b81d818fb52f2e44aaf06f291e7&oe=5A1B6ED8

  Má opravdu poslední zpráva k vám. Vaše rádoby řeči mě neuráží, naopak se bavím. Po několika letech vám jen něco hezkého napíšu a zase mizím pryč:-)). Chci vám ukázat, kam jsem se až posunul, za tím co vy, nikam vůbec:-). Mám vás někde, tak jako jsem vás měl x let:-) Mějte se :-)

  1. Na to, že mě nechceš otravovat, jsi až příliš otravný. Zatím jsi mi těmahle výlevama během dvou dnů zaplavil e-mail, blog, Facebook a zřejmě prudíš i ostatní (GTA, ČSFD). Děkuju, nemám zájem.

 27. PS: Neber to jako utok ci provokaci. Jestli te mohu poprosit, tak smaz veskere me nicky z toho towebu. K cemu ti to je? Ve finale stejne nepouziva urcite nicky nez si ty myslis. Akorat to nikoho nezajima a navic, pokad si to Google ulozi, tak vznikaji neshody. O tobe take nemam zadne clanky. Nesnizil bych se na takovou uroven. Tak vem rozum do hrsti a zamysli se nad tim, co jsem ti napsal. Mam se jinak dobre, jsem s krasnou pritelkyni a mam uplne jine starosti a o tomhle clanku vim dlouho. Jen nechapu, proc porad existuje. Pokud to nesmazes, ukaze se tvuj pravy charakter. Jinak tot vse k mym dodatkum.

  1. Drahý Luke,
   předem prosím přijmi moji omluvu za pozdní reakci, neboť jsem Tvůj komentáře přehlédl. Vzhledem k tomu, že jsi v letech 2017 a 2018 opět vyvíjel na internetu společensky škodlivou a obtěžující činnost, tvoji žádost zamítám. Domnívám se totiž, že právě článek, jako je tento, zakotvuje Tvoji pravou tvář k identitě, jež jsi se v posledních 10 letech pokoušel opakovaně ukrýt se zřejmým záměrem vandalizovat veřejně dostupné diskuze a jiné otevřené publikační kanály.

   Samozřejmě při tom všem dbám, aby tvoje reálné jméno a další nacionále zůstaly zahaleny, jak zákon káže, a poskytuji do veřejného prostoru pouze indicie nezbytné k propojení pseudo-anonymních identit, kterými se sám veřejně častuješ. Věřím totiž, že právě tím je patogenní složka tvé osobnosti omezena ve své působnosti, neboť si je vědoma, že její stopy jsou bedlivě sledovány a moc dobře si pamatuje na komplikace, které jí její vlastní zpupnost v dobách minulých přinesla.

   Tento článek smažu, nebo jinak zaslepím teprve až budu přesvědčen, že vedeš řádný život, ve kterém nečiníš útoky na třetí osoby. Zatím o tom tedy přesvědčen nejsem – ba naopak!

   Nepokouším se tu stavět do role samozvaného soudce – to jen moje zkušenost s Tebou mi poskytuje postor, abych mohl pomoci jinému, kterého si vybereš za oběť svých neřízených útoků, tak jak sis kdysi sám vybral mě. Díky tobě jsem nabyl zkušenosti s trestně-právním a správně-právním řízením a jsem připraven svoje zkušenosti předat tomu, kdo je může potřebovat.

 28. Má poslední zpráva:.. Jak vidíš, můžu ty přezdívky měnit. Takže ten článek ztrácí význam a beztak staré nicky nepoužívám. To není ani tak podstatný. Klidně si ho nechej, ale tady se ukazuje pak tvůj charakter. Jinak, abych se ještě naposledy obhájil (protože sem psát už nebudu), tak jako třicátník vedu řádný život, neútočím a neútočil jsem nikdy bezdůvodně na druhé lidi, pokad nezačali oni. Já se vždy bránil a pokad se obrana u tebe bere jako útok, to je tvůj problém. Každý se nějak brání.

  Jinak jak je libo, nech si ho. Mě to nijak neobtěžuje, jen mě to přijde trapné, ale to je asi jen můj názor. Tak hodně zdaru do života a já jdu taky něco dělat ;-)

  1. Beru tedy na vědomí, že mám od tebe schválení tento článek nechat nadále veřejně publikovaný, neboť sám uvádíš, že tě neobtěžuje. Díky :-D

   1. Vypadá to, že si mi smazal komentář. Je vidět, že si tu zřejmě necháváš, co se ti hodí do krámu. Tak hodně štěstí. Karma je zdarma. Beztak jsi podle mě ještě panic. Takové typy nikdy ženskou nemají a mít nebudou. Jsi ještě nedozrálej. Sbohem, tím ukončuji nadobro naši konverzaci. ;)

Komentáře nejsou povoleny.