Setzer International, aneb převlečený Amway – co se bude dít?

Včera večer mi zazvonil telefon. Neznámé číslo.

„Dobrý den, jsem ze společnosti Setzer Internešlnl, vy jste z Pardubic? Můj kolega, Lukáš, kterého znáte, mi na Vás dal kontakt, že prý jste schopný člověk. Mám pro Vás nabídku, měl byste zájem vydělat nějaké peníze ve svém volném čase navíc?“

Na další mé otázky ohledně tajemného Lukáše se ukázalo, že je to ve skutečnosti spíše Lukášova matka, kdo dal na mě kontakt. Víc jsem z něho nedostal – prý je to nepodstatné.

Že jde o další pokus mě zlanařit do MLM, je jasné. Dnes večer mi zavolá znovu a zítra večer máme schůzku na kafe.

Tam zjistím, kdo je Lukáš. V Pardubicích snad žádného Lukáše neznám.

A pro vás ostatní přikládám odkazy k tématu Setzer Internation alias Vebso alias Amway:

14 komentářů u „Setzer International, aneb převlečený Amway – co se bude dít?“

 1. Milý autore,
  jednak si pletete pojmy s dojmy a pojem MLM a společnosti takto podnikající jsou Vám evidentně neznámé a za druhé lanařit Vás někam, by bylo dle Vašich komentářů zcela zbytečné a pouhá ztráta času…

 2. Amway a Setzer Int. jsou 2 oddělené společnosti – jedna je internetový velkoobchod, druhá je vzdělávací společnost. Není to žádný alias, žádný lanaření apod. Jestli někdo nemá zájem, nemám zájem o spolupráci ani já a okamžitě končím s jakýmikoliv nabídkami a již nikdy s ním o Amwayi nemluvím. Hledám lidi, kteří umí makat, chtějí umět podnikat, investovat, rozvíjet sami sebe, chtějí být úspěšní a mít víc firem v budoucnu, kteří jsou schopní a myslí pružně, chtějí vést lidi, nechtějí poslouchat šéfa…Jak říká Jiří. Nerozumíš tomu a je to pro tebe, a HLAVNE pro člověka, který tě učí a stará se o tebe!!!!, ztráta času. Jestliže máš pocit, že tě někdo lanaří, tak vypni tv, nevychazej z domu a s nikym ve svem okoli uz nemluv, aby tě náhodou nechtěl nikdo lanařit. Amway je BYZNYS, vydělávání peněz, podnikání! Ale na podnikání moc lidí nemá, nic si z toho nedělej ;-) Je to moc vysoká hra

  1. Myslím, že tohle není třeba ani komentovat, Lucko. Pokud jste jedna z těch, kterým stačí říct „nemám zájem“ a je od Vás klid, pak proti Vašemu jednání nemám vůbec nic.
   Určitě ale sama moc dobře víte, že existují i prodejci, kteří jsou mnohem agresivnější, neodbytnější, čímž si vynahrazují vlastní neschopnost potenciálnímu zákazníkovi „prodat“ výhody MLM. A přesně na takové typy mám bohužel štěstí.

   Vaši výzvu nevycházet z domu a nezapínat tv, považuji za hloupý a zbytečný sarkasmus.

   Mohla byste také připustit, že existují i jiné pohledy na život. Možná ne všichni, kteří nemají zájem o práci v MLM, jsou neschopní, nevděční a nezdělaní. Možná jsou lidé, kteří mají jiné hodnoty. Možná v MLM dělat nechtějí i přesto, že chápou principy, na kterých funguje.

   Mějte si své sny a nesahejte mi na mé.

   1. Dobrý den pane, víte vůbec jak funguje mlm?je vidět,že nevíte co máte vědět,a Váš blog je plný bludů,ale Lucka má pravdu,nikoho nelanaříme,jedna otázka chcete si změnit život?Vy pane asi ne,to vaše sobecké myšlení zaměstnance,podnikatel takhle neuvažuje.
    Hodně zdaru ve vašem životě,bez změny.

    1. Děkuji za Váš komentář k 10 let starému článku.

 3. Ano, v tom pripade nemam zajem o jakoukoliv spolupraci, nepotrebuju mit ve svym byznyse nekoho, kdo predstavuje sutrak na noze ;)
  „Možná ne všichni, kteří nemají zájem o práci v MLM, jsou neschopní, nevděční a nezdělaní.“ Ani jedno z toho si nemyslim, ale zato vim, ze kazdy podnikat nemuze. MLM je podnikani v nejryzejsi forme, sablona podnikani. Budiz prano vasim snum, at se vam splni ;-)

 4. Lucie Lucie, Ty jsi pěkná blbka :-)). Opravdu jsem se pobavil…

 5. Amway je nejlepsi firma na svete nepomlouvejte ji ten kdo ji pomlouva je neschopny clovek,a nevi co chce.Je to super firma a jak byt svobodny.Jiz zadne pomluvy na Amway je to velka jednicka supr byznys.Lidicky probudte se a myslete pozitivne a nefnukejte.
  (pozn. red.: tento komentář napsal Chandler pod smyšlenou identitou)

 6. Pozdrav všem, Lucko, nic si z toho nedělej, Bukaj je člověk, který chápe pouze názory lidí, kteří sdílejí názory jeho, všichni ostatní jsou pro něj hlupáci a takovým se snaží mstít např. zveřejněním jejich osobních i jiných údajů, pomluvami, výmysly apod. Již delší dobu sleduji jeho počínání na internetu a připravuji tr. oznámení. Pokud se vás něčím výrazněji dotknul, urážel či cokoliv jiného, můžete se připojit. Hezký den.
  (pozn. red.: tento komentář napsal Chandler pod smyšlenou identitou)

  1. Ale ano, stejná IP, stejné vyjadřování, stejné oslovení. A žádný jiný psychopat mnou není posedlý tak,aby mě pronásledoval s takovou vytrvalostí, jako ty, Chandlere!

 7. Zdravim vsichni.Minuly tyden mne oslovil pan s tim ze by mne nabidnul privydelat penize.ze na mne pocka u hotelu kde bude skoleni.Tak jsem sel s neochotou,protoze uz jsem zazil par takovych skoleni.Bylo to jak dejavu,jak zacal pan v obleku kreslit ten kriz,kde s levy stany byli 2 skupiny pracujicich lidi a z druhy stany 2 skupiny majetnych 3% podnikatelu a mecenasu.
  Kdo byl na skoleni financnich poradcu,tak to urcite vspomene,nic noveho.Ale potom zacal se vyptavat na sny,kdo by si chtel neco koupit,a po kazdej odpovedi v zadu zacinali tleskat ale to byli lidi kteri uz v tom jedou.Vymyvani mozku jak ma byt.

Komentáře nejsou povoleny.